BANERY, TABLICE INFORMACYJNE wrz15

Tags

Related Posts

Share This

BANERY, TABLICE INFORMACYJNE

Banery, tablice to świetna forma reklamy zewnętrznej, a także uwidocznienia Państwa obiektu lub dojazdu do niego.

Zaprojektujemy i wydrukujemy dla Państwa ładne, czytelne banery lub tablice – by Państwa obiekt nie niknął na tle innych kolorowych reklam, a był doskonale widoczny.

Banery drukujemy wysokiej jakości europejskimi tuszami na japońskich maszynach MIMAKI co gwarantuje fotograficzną jakość wydruku oraz odporność na działanie czynników zewnętrznych, promieniowanie UV oraz uszkodzenia mechaniczne.

Banery drukujemy na mocnej tkaninie banerowej Frontlit o gramaturze 510g.

Wykonujemy również banery odblaskowe.

Rozdzielczość druku do 1440dpi mild sol vent.

Dbamy również o solidne wykończenie baneru:

– wzmocnione krawędzie solidnie zgrzewane

– metalowe nierdzewne oczka co 50cm

Banery możemy wykonać w dowolnym wymiarze. Jeżeli zamówisz baner w wymiarze 1,3x3m=3,9m2 zaokrąglamy do pełnych metrów czyli 4m2

Tablice wykonane są z PCV spienionego o grubości 3 lub 5mm i wyklejonej na nim folii samoprzylepnej z pełnokolorowym wydrukiem solwentowym w jakości fotograficznej lub wyklejane folią ORACAL wycinaną na ploterze w dowolnym kształcie – napisy, loga itp. Dodatkowo tablice z folią drukowaną zabezpieczone są laminatem płynnym. Druk odporny jest na wszelkie warunki atmosferyczne, niskie i wysokie temperatury oraz długookresową ekspozycję zewnętrzną, z wysoką emisją promieniowania UV. Możemy zastosować jako materiał inne tworzywa typu TUBOND lub PLEXI.

Wykonujemy również tablice odblaskowe lub same napisy w odblasku.

Tablice wykonujemy w maksymalnym wymiarze 2x3m.

BANERY/TABLICE

CENY USTALANE INDYWIDUALNIE zapytaj_cena